Ola i Rafał

Z Olą i Rafałem spotkaliśmy się w Złotoryi, w mieście, w którym słońce świeci inaczej :) Musimy przyznać, że uczucie, które łączy tych dwoje jest naprawdę wyjątkowe. To para, na którą patrzy się z podziwem i nieskrywaną czułością. Ola to osoba zwariowana i w pełni pozytywna, której z twarzy uśmiech nigdy nie znika, a Rafał jest prawdziwym uzupełnieniem ich piękna i wyjątkowości. Miłego oglądania :)

Alicja i Rafał

„Kochać i być kochanym to tak, jakby z obu stron grzało nas słońce” :)
Oni niewątpliwie kochają i są kochani :)
Alicja i Rafał w związek małżeński wstąpili 28 września 2013 r. w kościele w Pasieczniku.
Weselicho było huczne, stoły uginały się pod swojskim mięsiwem i wiejskim chlebem, a do tańca przygrywał Dj Pieszczoch.
Sezon zakończyliśmy na piachu, bo mimo, że ostatnim razem pustynia wciągała nas od głowy do pięt, wróciliśmy tu ponownie..
Po raz ostatni.. w tym roku oczywiście :)
Musimy przyznać, że chociaż ciepełka nie było, to daliśmy radę, bo przecież na nich słonko świeci cały czas.. z obu stron :) Miłego oglądania :)